LIU JO 2019

Ženskosť, intenzita, zmyselnosť – toto sú slová, ktoré jasne vystihujú novú reklamnú kampaň LIU JO. Očarujúca, sofistikovaná a autentická Anna Ewers je tvárou talianskej značky už druhú sezónu za sebou a Mert&Marcus – fotografi, ktorí svojimi fotkami vnesú do života fantáziu a bdelé snenie – stoja za týmito originálnymi fotkami.

Toto je spôsob, ktorý, značka posilňuje trend, ktorý začal už počas sezóny jeseň/zima 2018 – pokračuje prácu na jedným zo svojich najautentickejších čŕt – glamour, ktorý je teraz elegantne prenesený do leta. V skutočnosti je kampaň prirodzeným pokračovaním predchádzajúcich #glamourizing projektov a posilňuje komunikačnú stratégiu – značka pokračuje vo svojej prezentácia viac sofistikovaných módnych lookov, koncentruje sa na svoju silu, na svoj odkaz a to aj prostredníctvom spolupráce kreatívneho tímu, ktorý úspešne tvoril aj predchádzajúcu kampaň.

Anna Ewers, pôvabná ikona, bola fotená v štúdiu, sprevádzaná len teplom digitálneho slnka – zvýrazňuje to jej línie a vytvára sofistikované nuansy svetla a tieňa. Výsledok je veľmi čerstvý, zmyselný imidž ženskosti, ktorý definuje osobnosť značky LIU JO a predstavuje glamour novým spôsobom.

Kolekciu LIU JO nájdete v black cube / OC Atrium Optima Košice a v LIU JO Central / OC Central Bratislava.

Katalóg LIU JO JAR 2019 si môžete prezerať tu:

LIU JO KATALOG JAR 2019

 

 

Fotograf: Mert Alas &  Marcus Piggott
Styling: Sissy Vian
Model: Anna Ewers

 

+There are no comments

Add yours