black cube

Svetové značky v jednom módnom koncepte dvoch predajní black cube select a black cube concept.

 

black cube select

Kreatívnou filozofiou značky LIU•JO je venovať sa zdôrazňovaniu prirodzenej krásy a ženského pôvabu. S energiou a nadšením ponúka súčasné kúsky, ktoré v sebe nesú nezameniteľnú identitu: okamžite rozpoznateľný štýl vyjadrený pomocou kvalitných materiálov a dôrazu kladeného na detaily.

Kúsky značky Twinset sú vytvorené pre sofistikovanú, sebavedomú ženu, ktorá sa pohráva so svojou ženskosťou kombinovaním romantických a odvážnych módnych prvkov. Kolekcie Twinset sú ucelené a ponúkajú topy, šaty, kabelky či topánky v jedinečnom štýle pre každú jednu klientku rovnako na denné nosenie, ako aj na výnimočné príležitosti.

Talianska značka oblečenia a doplnkov Marella prezentuje očarujúce, moderné a ženské módne riešenie na všetky príležitosti. Najnovšie trendy v talianskom štýle sú navrhnuté s ohľadom na dynamickú a štýlovo uvedomelú ženu.

Coccinelle je talianska dámska módna značka, ktorá miluje “byť milovaná” ženami a získavať si ich dôveru navrhovaním trendových  a praktických kabeliek a módnych doplnkov. Kladie dôraz na detail, strih a návrh, aby tak dosiahla nezameniteľný dizajn podpísaný rukopisom talianskych tvorcov módy.

V kolekciách Ki6 objavíte nespočetné množstvo šiat od módnych návrhárov, ktoré nikdy nie sú monotónne.

black cube concept

Marc O’Polo je skratkou pre prvotriedne, moderné oblečenie na bežné nosenie. Uprednostňovanie prírodných materiálov, kvalitné spracovanie a špeciálne detaily charakterizujú individuálny štýl tejto medzinárodnej značky so škandinávskymi koreňmi v súlade s filozofiou jej zakladateľov: Sloboda byť sám sebou.

So značkou s.Oliver BLACK LABEL nájdete svoj ideálny vzhľad – značka zahŕňa širokú škálu módneho oblečenia vhodného na obchodné alebo špeciálne príležitosti. S.Oliver BLACK LABEL prináša vysoko kvalitnú a modernú módu, zároveň elegantne kombinuje luxusné látky s tými bežnými a zostáva dostupnou a nekomplikovanou.

Comma je medzinárodnou spoločnosťou v oblasti módy a životného štýlu, ktorá ponúka ženskú módu na každú príležitosť. Dvanásť módnych kolekcií počas roka poskytuje neustálu inšpiráciu pre všetky náročné ženy, ktoré hľadajú niečo jedinečné.

Značka Rich & Royal prináša módne kúsky pre sebavedomé a trendové ženy, ktoré prechádzajú životom vo veľkom štýle a cenia si vysokú kvalitu a moderný vzhľad. Podľa filozofie „live rich – act royal“ sa kolekcie Rich & Royal vyznačujú vysokou kvalitou a sú vyrobené v Európe.

Scotch & Soda je tím objaviteľov a zberateľov, ktorí vyhľadávajú zaujímavé umelecké diela a artefakty podporujúce našu zvedavosť. Tieto svetové poklady sú pretavené do jednotlivých kolekcií cez inšpiratívne potlače či jedinečné kombinácie materiálov a vzorov. Kolekcie pre ženy, mužov a deti sa tvoria v dizajnovom ateliéri v centre Amsterdamu.

Značka Deha bola založená v roku 2005 ako oslava tanečného sveta a vďaka svojmu rozoznateľnému štýlu sa na módnom trhu rýchlo etablovala. Vyznačuje sa vysokou kvalitou, jemnosťou, vyzdvihuje ženskosť, ktorá je pre každú ženu unikátnou.

Strellson ponúka prémiovú módu s výraznou siluetou pre ambicióznych mužov. Inovatívne a kozmopolitné oblečenie navrhnuté vo Švajčiarsku je pre všetkých aktívnych a štýlových mužov.

Klasický športový a inovatívny štýl – to je osobitný koncept životnej filozofie značky Campione. Kolekcia pre ženy obsahuje elegantné, ženské a športové kúsky vhodné na golf či jachting. Klasická športová kolekcia ponúka mužom dizajnové kúsky z kvalitných materiálov s exkluzívnymi detailmi.

Högl ponúka kvalitnú obuv rakúskeho remeselného spracovania, zabezpečuje vysokú úroveň funkčnosti pre maximálne pohodlie a prejavuje moderný ženský zmysel pre štýl. Či už ide o podpätky, tenisky alebo čižmy, obuv Högl bude vaším ideálnym spoločníkom bez ohľadu na to, kamkoľvek idete.

Navštívte predajne black cubeOC OPTIMA.
Moldavská cesta 32
821 08 Košice
055/685 72 01